top of page

Warsztaty na temat zdrowia

Na zdrowie i dobre samopoczucie każdy z nas pracuje każdego dnia, podejmując drobne decyzje: co położyć na talerzu, jak spędzić wolny czas czy o której pójść spać. Dlatego na naszych warsztatach skupiamy się na drobnych krokach, które pracownicy mogą wprowadzić w życie, by być zdrowymi, pełnymi energii i kreatywności na co dzień.

Oczy

Ochrona zmysłów - jak zadbać o wzrok i słuch?

Przebodźcowanie to choroba dzisiejszych czasów. Nadmiar dźwięków i obrazów może prowadzić do problemów z pamięcią, koncentracją, huśtawki nastrojów oraz wyczerpania. Nauczę Twoich pracownikom prostych nawyków, które pomogą im w codziennym życiu zadbać o te ważne zmysły.

Zdrowy odpoczynek, czyli jaki?

Z pustego nawet Salomon nie naleje, czyli dlaczego odpowiedni odpoczynek powinien być naszym obowiązkiem, a nie przywilejem.

relaksacyjna
Sen

Sen - jak poprawić jego jakość?

Sen to podstawa zdrowego życia oraz olbrzymie źródło energii. Nauczę Twoich pracowników co zrobić, żeby ich sen był jak najbardziej regenerujący.

Co na talerzu? Rzecz o zdrowym odżywianiu?

Wykład na temat zdrowego jedzenia - wydawałoby się, że o tym wiadomo już wszystko. Przedstawię temat w nieco inny sposób. Bez tabelek i liczenia kalorii. Za to, z wiedzą co i kiedy jeść, żeby prawdziwie odżywić i wzmocnić ciało, a także dodać energii i uspokoić umysł.

zdrowe jedzenie
Leki ziołowe

Lepsza odporność w naturalny sposób

Czasem wystarczy kilka zmian w życiu, żeby mniej chorować. Opowiem o tym, co jest najważniejsze, żeby infekcje trzymały się od Was z daleka.

Zaprzyjaźnij się ze swoim układem nerwowym

Warsztaty poświęcone autoregulacji naszego układu nerwowego. Trochę teorii oraz dużo prostych technik, które pozwolą pracownikom o wiele lepiej radzić sobie ze stresem, efektywniej odpoczywać i zrozumieć mechanizmy jakie nimi rządzą.

mężczyzna siedzący w siadzie skrzyżnym podczas warsztatów  autoregulacji dla pracowników

Aromaterapia

olejki eteryczne wykorzystywane do warsztatów

Podczas warsztatów opowiadamy o działaniu poszczególnych olejków na ciało i umysł. Każdy z uczestników tworzy swoją kompozycję zapachów którą zabierze do domu w zgrabnej buteleczce. Na koniec działanie olejków wzmocnimy za pomocą krótkiej wizualizacji, która wytworzy w mózgach uczestników skojarzenia z danym zapachem.

bottom of page